Vernostný zákaznícky program

1. Náš portál www.airtrans.sk odmeňuje svojich zákazníkov za ich vernosť prostredníctvom vernostných bodov. Tieto vernostné body zákazníci získavajú za zrealizované a zaplatené objednávky transferov. Tento vernostný program je veľmi jednoduchý a určite výhodný.

2. Vernostný program funguje následovne:

- pri každej objednávke transferu zákazník zbiera vernostné body

- za každých 10 Euro objednávky, obdrží zákazník 1 vernostný bod

- hodnota 1 vernostného bodu je 0,10 €

- vernostné body budú zákazníkovi pripísané na jeho bodový účet až potom, keď sa v našom systéme zaznamená prijatie jeho platby a využitie objednaného transferu.

- body si môže zákazník šetriť a v budúcnosti uplatniť pri jednom nákupe, alebo ich môže využívať priebežne, záleží len na jeho rozhodnutí

3. Body sa pripočítavajú za nákup každého transferu. Body sa pripočítavajú aj pri nákupe zľavneného transferu a transferu v akcii. Vernostné body je možné použiť len na nákup transferu cez www.airtrans.sk a nie je možné ich vymeniť za peniaze. Prehľad aktuálneho počtu bodov si môže zákazník prezrieť v sekcii „Môj účet“.

Dôležité!: Body môžu byť použité vždy iba z jedného bodového účtu. Preto je potrebné aby zákazníci objednávali transfery vždy z toho istého zákazníckeho účtu. Body nie je možné prenášať z jedného na druhý bodový účet. Kupóny z vernostných bodov z objednávky v jednej mene nemôžu byť použité na nákup v ďalšej inej mene.